Uwaga

Forum jest w trybie tylko do czytania.

MY LITTLE QUEEN Z Herbu sapały

8 lata 7 miesiąc temu #36327 przez LineaLuna
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Gratulacje wyboru:) Z ogromną ciekawością będę śledzić karierę dziewczyny:)
8 lata 7 miesiąc temu #36338 przez Edyta
Ulinka- coś w tym jest, Majka jest mega odważna, a do tego tak radosna i pojętna, że sama jestem jej 6aaardzo ciekawa :-)

LineaLuna - dzięki :-) Mała pojawiła się nieoczekiwanie - gdy po dwóch latach poszukiwań w Polsce i za granicą straciłam nadzieję na drugiego jacka :-)a podejść 6yło sporo...
8 lata 7 miesiąc temu #36341 przez iwa_f
Edytko, gratuluję pięknej dziewczyny :)
8 lata 7 miesiąc temu #36349 przez LineaLuna
Edyta napisał:

Mała pojawiła się nieoczekiwanie - gdy po dwóch latach poszukiwań w Polsce i za granicą straciłam nadzieję na drugiego jacka :-)a podejść 6yło sporo...

hoho.., to tym bardziej gratuluję wyboru, a i Dorocie gratuluje że w jej hodowli znalazłas właśnie swój ideał :laugh:
8 lata 7 miesiąc temu #36354 przez tola
Życzymy dużo radości z wyboru małej no i wielu sukcesów. :)
8 lata 7 miesiąc temu #36356 przez Edyta
Jeszcze tylko dopiszę do tych poszukiwań, że na drugiego psiaka przeznaczyłam so6ie ograniczone fundusze, więc szukałam np w Czechach. A u nas to jakoś mnie pech prześladował - nie wypaliło z miotem Mufki z Półdia6la, potem 6ył jeszcze jeden upatrzony przystojniak w GS, po którego już mieliśmy jechać, ale rodzice w ostatniej chwili zmienili zdanie - wtedy u nich mieszkałam i to od nich wszystko zależało. Dalej czekałam na sunię w Colosseum... I potem przestałam szukać :-) A po lecie weszłam na forum że6y nadro6ić zaległości - i akurat 6ył miot po Pysi :-) A Mufka i Pysia to takie moje dwie ukochane jacuńki :-) I tak wyszło :-) Jeszcze jak zo6aczyłam Russella na żywo... :-) To już nie miałam wątpliwości :-)
I póki co to mała rusza się jak tatuś :-D
Się rozpisałam... Za miłe słowa dziękujemy :-)
Zasilane przez Forum Kunena