Uwaga

Forum jest w trybie tylko do czytania.

MY LITTLE QUEEN Z Herbu sapały

8 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #36221 przez Edyta
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Na początku grudnia w naszym domu pojawiła się nowa domowniczka i szybko skradła serca wszystkich, którzy mieli okazję ją poznać :-)

Na świat przyszła 30.09.2009

Po:
Ch Autralii MYRMIDON JACK J Boy i od suni PRIMA BALERINA Z Herbu Sapały

Tu jeszcze zdjęcie Dorotkowe :-)

I już kilka w nowym domku:

:-)
8 lata 7 miesiąc temu #36241 przez ZioMilka
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Słodziutka dziewczynka. :woohoo: Niech wyrośnie na super laskę i podbija ringi. :)

Pozdrawiam i zapraszam na moją stronkę- >klik banner<
Plik załącznika:
8 lata 7 miesiąc temu #36248 przez Ulinka
Gratuluję Edyta! Mam nadzieje, że będziemy z córek fajnych rodziców bardzo zadowolone.
8 lata 7 miesiąc temu #36249 przez Ola
Gratulacje nowej domowniczki! Przecudna malutka :side: Życzę pomyślnej kariery wystawowej i zwariowanych przygód w życiu codziennym B)
Jak ma na imię \"po domowemu\"?

Bo frisbee, to jest to! :)
8 lata 7 miesiąc temu #36252 przez Edyta
Dziękujemy :-)
Ulinka - ja Ci powiem, że ja już jestem bardzo zadowolona - mała ma fantastyczny charakter :-)
A mała psiunia po domowemu to Maja - Pszczółka Maja :-)
8 lata 7 miesiąc temu #36254 przez Ulinka
Charakter u jacka jest bardzo ważny!!!Zarówno Russell jak i Pysia maja fajne usposobienia.Więc dzieciaki także powinny być ok.
Moja Lolka i Blondi na czas naszego wyjazdu były w domu, gdzie jest dużo psów różnych rozmiarów..
Lola jako ,najmłodsza z całego grona spisała się świetnie.Blondi nieco spanikowała(to pierwszy raz beze mnie).Jak po nie przyjechałam,tak jak dzieci nabrały odwagi i pokazały swoje prawdziwe oblicza.Chyba z nadzieją, że jak duży warknie to pancia stanie w obronie, może nawet się pogryzie :laugh: Śmieszne są te jacki :lol:
Zasilane przez Forum Kunena