Uwaga

Forum jest w trybie tylko do czytania.

Rozdział ringowy odmiany gładkiej i szorstkiej

2 lata 1 miesiąc temu - 2 lata 1 miesiąc temu #74624 przez drapichrust
Mam pewien "problem" techniczny ... nijak nie mogę wydrukować listy...
W układzie poziomym strona nie mieści się w na arkuszu papieru (tabelka jest zbyt szeroka). Skopiowane i zapisane w układzie pionowym - tekst traci przejrzystość (poszczególne wiersze tekstu nie trzymają pozycji).
Niestety - moje umiejętności obsługi niektórych spraw są niewystarczające... ;)
Czy mogę prosić o przesłanie listy podpisów zapisanej w postaci dokumentu Office Word ?

Tekst samej petycji wydrukowałam bez większego problemu.

Do ZG zamierzam udać się jutro.
2 lata 1 miesiąc temu - 2 lata 1 miesiąc temu #74625 przez drapichrust
I jeszcze jedna sprawa: zakładając, że petycja zostanie przyjęta do rozpatrzenia i sprawie zostanie nadany formalny bieg - z kim ZG ma się kontaktować w przypadku jakichkolwiek uwag, instrukcji bądź po prostu kogo ma powiadomić o takiej lub innej decyzji ?
Muszę podać jakiś kontakt. Ewentualną odpowiedz mogę oczywiście odebrać w ZG osobiście a następnie opublikować na Forum.

Ale składając petycję muszę wskazać, z kim ZG ma się kontaktować w sprawie odpowiedzi. Bo na pewno nie będą powiadamiać siedemdziesięciu kilku osób indywidualnie ... ;) :D
2 lata 1 miesiąc temu #74626 przez jacksclan
Wysłałem Ci listę w postaci pliku PDF. Z powodów rodzinnych nie będę w najbliższym okresie do dyspozycji.

Zapraszamy na stronę hodowli

www.jackrussellterrier.info www.dandiedinmont.pl
"Dopóki nie było internetu nie wiedziałem, że jest tylu idiotów" - Stanisław Jerzy Lem
COM_KUNENA_THANKYOU: drapichrust
2 lata 1 miesiąc temu #74627 przez drapichrust
Wydrukowane, jutro zawożę.
COM_KUNENA_THANKYOU: ZioMilka
2 lata 1 miesiąc temu - 2 lata 1 miesiąc temu #74628 przez drapichrust
Petycja (wraz z koniecznymi załącznikami) została złożona.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi w ZG organami właściwymi dla rozpatrzenia i wydania decyzji są : Prezydium Kolegium Sędziów oraz GKH.
Co do czasu w jakim to może się stać - trudno powiedzieć. Obydwa organy nie mają ustalonych cyklicznych terminów posiedzeń. ZKwP jest stowarzyszeniem (a nie "instytucją państwową" ;) ) i w zwiazku z tym nie jest zobowiązany do zajęcia stanowiska w terminie 30-tu dni od daty złożenia pisma :P
Należy mieć nadzieję, że jakakolwiek odpowiedż pojawi się jednak w jakimś rozsądnym czasie i nie będzie to tak jak ze sprawą opisaną w temacie TUTAJ ... :P :laugh:
COM_KUNENA_THANKYOU: ZioMilka
2 lata 2 tygodni temu - 2 lata 1 tydzień temu #74659 przez drapichrust
Jako przyczynek do powyższego tematu i nie mogę sobie odmówić ;) :P zamieszczenia fragmentu artykułu z jesieni br (podkreślenia moje). Na źródło trafiłam przypadkowo.
Zainteresowanym chętnie udostępnię link do całości.

" (...) W interesie Związku Kynologicznego nie jest ani zwiększanie, ani precyzowanie wymogów hodowlanych, w interesie hodowców nie leży zmiana władz związku na bardziej postępowe i światłe.
W interesie żadnej z grup nie leży dokształcanie się, stawianie sobie większych wymagań i troska o hodowane zwierzęta.
Jest to w ogóle niemożliwe, dopóki nie zaistnieje sytuacja, w której te grupy przyznają, że coś jest głęboko nie tak. To może się stać tylko na skutek jakichś zewnętrznych wydarzeń np silnej presji opinii publicznej ".

:laugh: :laugh: :laugh:
Zasilane przez Forum Kunena