Uwaga

Forum jest w trybie tylko do czytania.

Pies w typie JRT czeka na nowy dom w toruńskim schronisku!

2 lata 4 miesiąc temu #74197 przez kika_f
Kochani Klubowicze,

wierzę, że wśród Was znajdzie się ktoś kto mógłby pomóc w znalezieniu domu dla tego psiaka:)
Wraz z moim partnerem i moją złośliwą Parsonką:) chodzimy na spacery do toruńskiego parku wraz ze schroniskowymi pieskami. Właśnie w oczekiwaniu na spacerowiczy zobaczyłam przywiązanego do drzewa pałającego miłością do świata Jacka/Parsona. Biedak był tak szczęśliwy, że ktoś się nim zainteresował że stawał na tylnych nóżkach, podawał łapki, kładł się, siadał i kręcił... widać że ktoś włożył sporo czasu żeby go tego wszystkiego nauczyć:) Dodatkowo przyniósł nam swój patyk i dokładnie tak jak typowy Jack/Parson siłował się i w pełnej ekscytacji podsuwał nam go żeby mu rzucać (mam uczucie, że mógłby tak aportować dobrą godzinę:)
Dzisiaj udało nam się zabrać go na spacer, jest na prawdę bardzo grzeczny, ale rozpiera go energia typowego Russella, dlatego stwierdziłam że muszę wrzucić informację na jego temat tutaj bo psiak potrzebuje kogoś kto będzie gotowy na temperament typowy dla tych wspaniałych psów. Piesek ma ok. 8 lat :( Myślę, że miłośnik tej rasy, który będzie wiedział jak się z nim obchodzić to jego jedyna szansa na adpocje, dlatego bardzo Was proszę o pomoc!

P.S. Przy następnym spacerze postaram się nagrać filmik z tym Łobuzem :) mam nadzieję, że tym razem moja złośnica nie będzie go atakować :)

Załączniki:
2 lata 4 miesiąc temu #74198 przez ZioMilka
Jaki fajny! Oby szybko znalazł odpowiedni domek. Wart jest fajnych właścicieli z pomysłem na wspólne eskapady. :)

Pozdrawiam i zapraszam na moją stronkę- >klik banner<
2 lata 4 miesiąc temu #74200 przez tola
Śliczny!!! :)
Zasilane przez Forum Kunena