Uwaga

Forum jest w trybie tylko do czytania.

10-11.09.2011 r. - Międzynarodowy Konkurs Pracy Norowców

6 lata 2 miesiąc temu #51710 przez Ania i Bibi
Szanta - Biber to rzeczywiście wspaniały pies, miałam okazję widzieć go wielokrotnie :) jest jeszcze w tej samej kategorii tematycznej relacja z przed dwóch lat ;) możesz sobie obejrzeć fotki ;)swoją drogą cieszę się, że relacja się Tobie podoba :D

ZioMilka - racja, lis do zwolnienia ;)

Avia - chciałam kiedyś udać się z Bibi na małe szkolenie w norze, żeby zobaczyć jak się zachowa, ale niestety w naszej okolicy albo nikt niema lisa albo nie chcą użyczyć :(

w imieniu Pana Sanna dziękuję za gratulacje :)

ABCTeam
6 lata 2 miesiąc temu #51717 przez Szanta
Aniu,

Dzięki, poczytałam sobie też poprzednie relacje. Filmik znam ze strony Bibera :) Fajnie, że wrzuciłaś to info na forum :)
No i cieszę się, bo niedługo będę miała okazję poznać osobiście Bibera i p. Jurgena :)
6 lata 2 miesiąc temu #51718 przez Avia
Ania i Bibi napisał:

Avia - chciałam kiedyś udać się z Bibi na małe szkolenie w norze, żeby zobaczyć jak się zachowa, ale niestety w naszej okolicy albo nikt niema lisa albo nie chcą użyczyć :(

w imieniu Pana Sanna dziękuję za gratulacje :)

Zdaje się, że pod Poznaniem w okolicach Gostynia jest :) hodowca Avii mnie zapraszał :) ale nie zlazłam tam taniego lokum :(. Jakbyś kiedyś się chciała wybrać i coś byśmy znalazły do spania to ja z chęcią zobaczę :)Chociaż jestem nieco rozdarta myśląc o tym lisie:(
6 lata 2 miesiąc temu #51734 przez Ania i Bibi
Manie kiedyś też zapraszał, ale wtedy miał borsuka :S i jakoś tak odechciało mi się :silly:

ABCTeam
6 lata 2 miesiąc temu #51738 przez Avia
Mi żal lisów, szkoda, że nie ma sztucznych lisów do nory :(
Zasilane przez Forum Kunena