Uwaga

Forum jest w trybie tylko do czytania.

XXVIII Zimowa Wystawa PR - NDM (o/Legionowo)

4 lata 4 miesiąc temu - 4 lata 4 miesiąc temu #68377 przez drapichrust

Powyżej skan katalogu wystawowego, który (jeżeli chodzi o JRT) ma znikoma wartość informacyjną... Dlaczego ? Ano, przy niewielkiej liczbie psów poziom błędów "sięgnął zenitu" .... :laugh:

AJFON WIFON Drapichrust - pies zgłoszony przez właściciela do klasy młodzieży w wymaganym terminie, potwierdzenie mailem przyszło, pocztą już nie - w ogóle nie został uwzględniony w internetowym (na stronie oddziału) wykazie wystawców.
Jedynie dzięki mojej szybkiej i zdecydowanej reakcji został oceniony (odpowiedż z Oddziału cztery dni przed wystawą: "... może jest przyjęty a może nie"). Stad taki "egzotyczny" numer katalogowy :laugh:

WANGU WIMBO Drapichrust (pies czyli samiec) - zgłoszony prawidłowo - prawidłowe dane - znalazł się w prawidłowej klasie ale ... z sukami! Dodatkowo z umaszczeniem ... apricot, które to umaszczenie w ogóle w "naszej" rasie nie występuje ! :laugh: :laugh: :laugh:

Suczka BONNIE Magia Psiego Ogona została uwzględniona w katalogu (klasa otwarta) z adnotacją: "PKR w przygotowaniu" co w ogóle nie może mieć miejsca! Jeżeli taka sama adnotacja była zamieszczona w karcie ocen - suczka w ogóle nie powinna być dopuszczona do sedziowania !!!
Zakładam, że suczka ma rodowód w porządku .... ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Prostując zaistniałe "niedociągnięcia" usłyszałam początkowo, ze to zapewne wina właścicieli (złe zgłoszenia) . Nieco później była też mowa o awarii systemu.... ;)

Tyle sprawy "organizacyjne"...

Co do wyników - poza tym co podałam w temacie swoich psów mogę dodać to, że BOB-a wzięła BONNIE Magia Psiego Ogona.
The following user(s) said Thank You: ZioMilka
4 lata 4 miesiąc temu #68378 przez drapichrust
A tu parsony, niestety nie mam żadnych danych ... :(

4 lata 4 miesiąc temu #68379 przez Mazi00
Z przyczyn rodzinnych (siostrzanych), ciekawa jestem jaki wynik osiągnęła Salcia z Kożuszek :) miotowa siostra mojej Emi ;)
może ktoś zna wyniki... :laugh: , zdjęcia też mile widziane, ciekawa jestem jak obecnie wygląda.
:)
4 lata 4 miesiąc temu #68381 przez ZioMilka
Dzięki Drapichruście za skany i info o wystawie. Fajnie coś niecoś wiedzieć. :)

Pozdrawiam i zapraszam na moją stronkę- >klik banner<
4 lata 4 miesiąc temu #68398 przez Ulinka
Wielkie gratulacje!!!!
Zasilane przez Forum Kunena