Uwaga

Forum jest w trybie tylko do czytania.

Międzynarodowa CACIB, Wrocław, 28-29.09

4 lata 10 miesiąc temu #67479 przez Jax
Wystawa jest na Stadionie Olimpijskim ( lokalizacja ). Grupa trzecia sędziowana w sobotę, 28, sędzia z Czech - Miroslav Vaclavik.

Zakończyły się zapisy, są statystyki zgłoszeń:

Jack Russell Terrier - 35
pies - 16, w tym:
baby - 1
puppy - 1
junior - 4
pośrednia - 3
otwarta - 4
champion - 2
weterani - 1

suki - 19, w tym:
baby - 5
puppy - 1
junior - 4
pośrednia - 5
otwarta - 2
weterani - 2

Parson Russell Terrier - 11
pies - 5, w tym:
junior - 2
pośrednia - 1
otwarta - 2

suka - 6, w tym:
junior - 3
pośrednia - 2
otwarta - 1

Jacki dopisały, parsonów raczej mało - ktoś z Was się wybiera? My będziemy robić foty jak co roku, być może zabierzemy Jaxa, co by się oswajał z dużą ilością psów w jednym miejscu :)
4 lata 10 miesiąc temu #67480 przez Krysiul
My bedziemy w 4 psy :)
4 lata 10 miesiąc temu #67481 przez dominikad
i My w Juniorkach
4 lata 10 miesiąc temu #67539 przez kacperix
my przyjdziemy z pixelem podziwiać :)
4 lata 9 miesiąc temu #67706 przez jacksclan
No i po wystawie.
Pogoda nas rozpieszczała. :) Nie za ciepło i od czasu do czasu świeciło słońce. Niestety obsługa ringu trochę haczyła. Sędzia mówił po czesku, a organizatorzy nie zadbali o tłumacza. Przy braku znajomości słownictwa kynologicznego sekretarz, gospodarz i pisarka nie byli w stanie prawidłowo formułować opisów.

Za chwilę katalog i wyniki PRT i JRT. Robiłem też film. W przypadku PRT kompletny. W przypadku JRT niestety nie. Nie mogę jednocześnie wystawiać i filmować. Po psach w pośredniej zostałem zajęty interesującymi się rasą. No i na koniec padła bateria. :angry:
Z tego co mam sklecę filmik, ale to będzie możliwe dopiero za kilka dni.

Zapraszamy na stronę hodowli

www.jackrussellterrier.info www.dandiedinmont.pl
"Dopóki nie było internetu nie wiedziałem, że jest tylu idiotów" - Stanisław Jerzy Lem
The following user(s) said Thank You: MartBart
4 lata 9 miesiąc temu #67707 przez drapichrust
Informację zamieszczam na prośbę jacksclan:

z powodu braku dostępu do internetu dokładniejsze info i fotorelacja z wystawy wrocławskiej będą zamieszczone nieco później - awaria łącza Neostrady ma być usunięta podobno w ciągu 48 godzin.
Zasilane przez Forum Kunena